szeroki wybór specjalistów

wieloletnie doświadczenie

nowoczesne metody diagnostyczne

komfortowa atmosfera


Dermatologia i chirurgia ogólna

dr n. med. Elżbieta Szymańska - specjalista dermatolog-wenerolog

Pracuję na stanowisku zastępcy kierownika w Klinice Dermatologii CSK MSWiA oraz dyrektora do spraw medycznych Centrum Profilaktyki i Terapii w Warszawie. Od 2011 r. pełnię funkcję kierownika naukowego Studiów Podyplomowych WUM "Medycyna Estetyczna". Doświadczenie zawodowe zdobywałam w ośrodkach dermatologicznych w Polsce i USA (Polska Akademia Nauk, Klinika Dermatologiczna Akademii Medycznej w Warszawie, Klinika Dermatologii CSK MSWiA, Klinika Dermatologii Uniwersytetu Jeffersona w Filadelfii). Czynnie uczestniczę w konferencjach i szkoleniach dermatologicznych w kraju i zagranicą. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii.

Działalność naukowa:

tytuł doktora nauk medycznych zdobyłam w 1999r. w dziedzinie twardziny układowej

mój dorobek naukowy obejmuje prowadzenie projektów badawczych Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, 40 publikacji pełnych oraz ponad 100 doniesień zjazdowych na konferencje krajowe i zagraniczne. Moje opinie i komentarze wykorzystywane są w audycjach radiowych oraz czasopismach kobiecych i popularnonaukowych.

Posiadam indywidualną umowę na refundację leków z NFZ.Elżbieta Szymańska - ZnanyLekarz.pl


dr n. med. Andrzej Szmurło - dermatolog i wenerolog

Wychowanek Akademii Medycznej w Warszawie. Przez wiele lat związany z Kliniką Dermatologiczną Akademii Medycznej w Warszawie (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny), następnie z Kliniką Dermatologii CSK MSWiA w Warszawie.

Od czasów studenckich pracował w kołach naukowych w Instytucie Biostruktury. Był nauczycielem akademickim, wykładającym histologię i embriologię (nauki o budowie oraz rozwoju organizmu i jego tkanek). Interesował się powstawaniem nowych naczyń krwionośnych, tj. angiogenezą, i to zagadnienie było przedmiotem jego studiów doktoranckich. Dwukrotnie wyjeżdżał na naukowe stypendia zagraniczne - do Gent w Belgii i do Instytutu Pasteura we Francji. Od 1984 r. pracuje jako dermatolog. Przez wiele lat prowadził czynną praktykę lekarską w Centrum Medycznym LIM. Prowadzi szkolenia z dziedziny dermatologii, wygłasza wykłady w Polsce i za granicą, występuje w charakterze eksperta w radio i TV. Jest autorem i współautorem ponad 30 prac naukowych.

Zajmuje się leczeniem trądziku, chorób alergicznych, w tym atopowego zapalenia skóry, także u dzieci. Przeprowadza również dermoskopową ocenę znamion, czyli badanie znamion skórnych, zwanych potocznie pieprzykami, pod kątem ich prawidłowości lub odchyleń w kierunku rozwoju czerniaka. Więcej na ten temat można znaleźć na stronie internetowej: www.szmurlo.waw.plAndrzej Szmurło - ZnanyLekarz.pl


dr n. med. Radosław Samsel - specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznejRadosław Samsel - ZnanyLekarz.pl

Rejestracja

W celu umówienia wizyty prosimy dzwonić pod numer:

+48 22 659 46 27

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza rejestracji online

Czy wiesz, że...

Centrum Profilaktyki i Terapii VALMED to Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej zapewniający kompleksową opiekę medyczną.

Wśród naszych specjalistów znajdą Państwo lekarzy oferujących wizyty w zakresie dermatologii i chirurgii ogólnej, neurologii i rehabilitacji, ginekologii i chorób piersi oraz wielu innych.

W naszych gabinetach korzystamy z nowoczesnych materiałów i pracujemy na nowoczesnym sprzęcie, a nasz personel nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach.