szeroki wybór specjalistów

wieloletnie doświadczenie

nowoczesne metody diagnostyczne

komfortowa atmosfera


Ginekologia i poradnia chorób piersi

dr. n. med. Kornelia Zaręba - specjalista ginekologii i położnictwa, specjalista endokrynologii i seksuologii

Adiunkt w I Klinice Położnictwa i Ginekologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego Centrum Medycznego Żelazna sp. z o.o. Wykładowca studiów podyplomowych Katedry Biomedycznych Podstaw Rozwoju i Seksuologii Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego. Pracownik Oddziału Ginekologii i Położnictwa Szpitala Praskiego p.w. Przemienienia Pańskiego. Sekretarz sekcji Andrologicznej Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Autorka licznych publikacji naukowych. Wykonuje operacje i zabiegi ginekologiczne.Kornelia Zaręba - ZnanyLekarz.pl


Olga Jakubiak - lekarz medycyny, w trakcie specjalizacji z położnictwa i ginekologii

Szpital Specjalistyczny św. Zofii
Przychodnia Specjalistyczna św. Zofii.
Piotr Loranty - lekarz medycyny, w trakcie specjalizacji z położnictwa i ginekologii

Szpital Specjalistyczny św. Zofii
Przychodnia Specjalistyczna św. Zofii.
Wioletta Dziekańska

Ukończyłam studia na kierunku położnictwo na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, a także Podyplomowe Studia Menedżerskie - Zarządzanie w Ochronie Zdrowia. Posiadam certyfikat uprawniający mnie do pobierania rozmazów cytologicznych w skryningu raka szyjki macicy. Moją pasją jest edukacja i wsparcie kobiet w ciąży, a w szczególności w okresie połogu. Jestem doradcą noszenia ClauWi, certyfikowanym Instruktorem masażu Shantala oraz edukatorem do spraw laktacji. Swoją wiedzą dzielę się z pacjentkami na konsultacjach indywidualnych oraz jako wykładowca szkoły rodzenia. Podczas spotkań z moimi pacjentkami zapewniam im maksimum komfortu i intymności, otaczając należytą troską.Wioletta Dziekańska - ZnanyLekarz.plRejestracja

W celu umówienia wizyty prosimy dzwonić pod numer:

+48 22 659 46 27

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza rejestracji online

Czy wiesz, że...

Centrum Profilaktyki i Terapii VALMED to Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej zapewniający kompleksową opiekę medyczną.

Wśród naszych specjalistów znajdą Państwo lekarzy oferujących wizyty w zakresie dermatologii i chirurgii ogólnej, neurologii i rehabilitacji, ginekologii i chorób piersi oraz wielu innych.

W naszych gabinetach korzystamy z nowoczesnych materiałów i pracujemy na nowoczesnym sprzęcie, a nasz personel nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach.