szeroki wybór specjalistów

wieloletnie doświadczenie

nowoczesne metody diagnostyczne

komfortowa atmosfera


Neurologia i rehabilitacja

dr n. med. Bogdan Brodacki

Specjalista neurologii, absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, Kierownik Klinki Szybkiej Diagnostyki Neurologicznej CSK MON, Wojskowy Instytut Medyczny w Warszawie.
dr n. med. Maria Styczyńska

Zawsze fascynowało mnie funkcjonowanie ludzkiego mózgu i w ostatniej klasie liceum zaczęłam poważnie myśleć o studiach medycznych. W 1991 roku rozpoczęłam naukę na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie. Od drugiego roku studiów byłam członkiem Studenckiego Koła Neurologicznego przy Klinice Neurologii II Wydziału Lekarskiego, kierowanej wówczas przez prof. Hannę Jędrzejowską. Pracując w kole naukowym po raz pierwszy zetknęłam się z prowadzeniem badań naukowych. Realizowałam własny projekt dotyczący przebiegu udaru mózgu u pacjentów z cukrzycą. Brałam również udział. w badaniach nad otępieniem naczyniopochodnym.

W 1997r. ukończyłam z wyróżnieniem studia na Akademii Medycznej, a od 1998r. rozpoczęłam pracę w Instytucie Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej PAN w Warszawie u prof. Marii Barcikowskiej. Zajęłam się badaniami genetycznymi w chorobie Alzheimera. Równolegle rozpoczęłam specjalizację w dziedzinie neurologii w Szpitalu MSWiA w Warszawie oraz pracę w tamtejszej Poradni Alzheimerowskiej.Maria Styczyńska - ZnanyLekarz.pl


dr n. med. Rafał Koczorowski

Jestem specjalistą neurologii i rehabilitacji medycznej.
Posiadam wieloletnie doświadczenie kliniczne, nabyte podczas pracy w renomowanych warszawskich szpitalach.
Pacjentów staram się traktować indywidualnie, z cierpliwością i należytą troską.Rafał Koczorowski - ZnanyLekarz.pl


dr n. med. Renata Rożyńska - Specjalista chorób wewnętrznych i rehabilitacji medycznej, w trakcie specjalizacji z chorób płuc

Od ponad 20 lat pracownik Kliniki Chorób Wewnętrznych, Pneumonologii , Alergologii i Immunologii Klinicznej Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie.
Joanna Jasiewska - specjalista rehabilitacji medycznej i chirurgii dziecięcej


Przychodnia dysponuje wykwalifikowanym zespołem magistrów fizjoterapii.

Rejestracja

W celu umówienia wizyty prosimy dzwonić pod numer:

+48 22 659 46 27

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza rejestracji online

Czy wiesz, że...

Centrum Profilaktyki i Terapii VALMED to Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej zapewniający kompleksową opiekę medyczną.

Wśród naszych specjalistów znajdą Państwo lekarzy oferujących wizyty w zakresie dermatologii i chirurgii ogólnej, neurologii i rehabilitacji, ginekologii i chorób piersi oraz wielu innych.

W naszych gabinetach korzystamy z nowoczesnych materiałów i pracujemy na nowoczesnym sprzęcie, a nasz personel nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach.