szeroki wybór specjalistów

wieloletnie doświadczenie

nowoczesne metody diagnostyczne

komfortowa atmosfera


USG

dr n. med. Grzegorz Aderek

Jestem specjalistą radiologii i medycyny nuklearnej z ponad 20-letnim doświadczeniem klinicznym, zdobytym w Szpitalu Wojskowym przy ul. Szaserów w Warszawie.

W Centrum Profilaktyki i Terapii przy ul. Grójeckiej 126 pełnię rolę Dyrektora oraz wykonuję pełen wachlarz badań USG oraz biopsje (we współpracy z chirurgiem dr Radosławem Samselem).

Prywatnie fascynuję się żeglarstwem i podróżami.

Biegle (również zawodowo) mówię po angielsku, francusku i rosyjsku, natomiast komunikatywnie w języku hiszpańskim.

Jako dyrektor placówki staram się dokładać wszelkich starań, aby dobrać dla Państwa najlepiej wykwalifikowany personel medyczny, który zapewni Państwu kompleksową, wielowymiarową opiekę.

Okresowo organizujemy promocyjne akcje profilaktyczne badań krwi i USG (szczegóły na FB przychodni)Grzegorz Aderek - ZnanyLekarz.pl


Katarzyna Zugaj

Jestem radiologiem z ponad 13-letnim doświadczeniem klinicznym, zdobytym w Szpitalu Wojskowym przy ul. Szaserów w Warszawie.

W Centrum Profilaktyki i Terapii przy ul. Grójeckiej 126 wykonuję pełen wachlarz badań USG oraz biopsje tarczycy i piersi (we współpracy z chirurgiem dr Radosławem Samselem).

Okresowo organizujemy promocyjne akcje profilaktyczne badań krwi i USG (szczegóły na FB przychodni)Katarzyna Zugaj - ZnanyLekarz.pl


dr n. med. Piotr Dobkowski - specjalista radiologii

Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowy Instytut Badawczy
Rejestracja

W celu umówienia wizyty prosimy dzwonić pod numer:

+48 22 659 46 27

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza rejestracji online

Czy wiesz, że...

Centrum Profilaktyki i Terapii VALMED to Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej zapewniający kompleksową opiekę medyczną.

Wśród naszych specjalistów znajdą Państwo lekarzy oferujących wizyty w zakresie dermatologii i chirurgii ogólnej, neurologii i rehabilitacji, ginekologii i chorób piersi oraz wielu innych.

W naszych gabinetach korzystamy z nowoczesnych materiałów i pracujemy na nowoczesnym sprzęcie, a nasz personel nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach.